До уваги керівників шкіл!

22.08.2016 08:29

25 - 26 серпня 2016 року (І етап), 01.11-03.11.2016 (ІІ етап), 19.01-20.01.2017 (ІІІ етап) на базі Макарівського НВК "ЗОШ І ступеня - районна гімназія"  (школа №2) будуть проходити виїзні пролонговані курси підвищення фахової кваліфікації педагогічних працівників:

- учителі початкових класів, вихователі ГПД загальноосвітніх навчальних закладів району;

Список учителів за поданими заявками:

1. Приліпенко Л.М. - Бишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

2. Бусел Л.В. - Небелицька ЗОШ І ступеня

3. Гулак Н.А. - Небелицька ЗОШ І ступеня

4. Депутат С.О. - Макарівський НВК (гімназія)

5. Адаменко О.М. - Забуянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6. Бернацька О.І. - Комарівське НВО

7. Берегова Л.М. - Соснівська ЗОШ І-ІІ ступенів

8. Гайнуліна Л.О. - Кодрянське НВО

9. Горлінська І.С. - Гавронщинська ЗОШ І-ІІ ступенів

10. Кравченко Н.І. - Гавронщинська ЗОШ І-ІІ ступенів

11. Голенко І.П. - Бишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

12. Даниленко В.М. - Макарівський НВК (ліцей)

13. Божок І.В. - Макарівський НВК (ліцей)

14. Даценко Н.В. - Макарівський НВК (ліцей)

15. Лисенко Ю.С. - Андріївське НВО

16. Хоменко О.В. - Андріївське НВО

17. Терещенко О.Ф. - Макарівський НВК (гімназія)

18. Логвиненко Ю.М. - Макарівський НВК (гімназія)

19. Токар І.В. - Наливайківське НВО

20. Бранець О.В. - Копилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

21. Сичевська О.І. - Комарівське НВО

22. Мельничук З.П. - Чорногородська ЗОШ І-ІІ ступенів

23. Лозовенко Т.С. - Лишнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

24. Багінська Ю.П. - Лишнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

25. Біла А.О. - Ясногородське НВО

26. Шевчук Л.В. - Макарівський НВК (ліцей)

27. Гребенюк Л.В. - Ситняківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

28. Юхименко Н.П. - Ситняківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

29. Українець Н.М. - Макарівський НВК (ліцей)

30. Проценко Н.Д. - Макарівський НВК (ліцей)

31. Вітковська Л.С. - Копилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

- учителі музичного й образотворчого мистецтва, інтегрованого курсу "Мистецтво" ЗНЗ району:

1. Андрійко В.І. - Козичанська ЗОШ І-ІІ ступенів

2. Ступак В.П. - Ясногородське НВО

3. Прудивус Б.А. - Наливайківське НВО 

4. Пархоменко Л.О. - Макарівський НВК (ліцей)

5. Сірцова О.П. - Макарівський НВК (ліцей)

6. Коноваленко С.В. - Колонщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

7. Шолудько Л.В. - Гружчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

8. Макарова І.В. - Гружчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9. Кравець М.І. - Гружчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10. Чича Ю.Ю. - Ч.Слобідська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11. Олексієнко Л.Л. - Андріївське НВО

12. Михайленко О.С. - Забуянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

13. Яніцька Л.В. - Кодрянське НВО

14. Лутак Т.В. - Комарівське НВО

15. Янковська Л.В. - Макарівський НВК (гімназія)

16. Леляк Т.М. - Пашківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

17. Запотічна Т.Г. - Пашківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

18. Заброда А.М. - Копилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

19. Мокєєв І.М. - Королівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

20. Шевченко Т.В. - Липівське НВО

21. Кириленко Н.П. - Лишнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

22. Сиділо Т.В. - Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

23. Кокот С.В. - Ніжиловицьке НВО

24. Йовенко К.С. - Ситняківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

25.Савченко М.В. - Ситняківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

26. Ковальчук О.Д. - Ч.Слобідська ЗОШ І-ІІІ ступенів

27. Ющенко Т.М. - Вільнянська ЗОШ І-ІІ ступенів

28. Фатюк Н.В. - Плахтянське НВО

29. Міщук О.В. - Фасівська ЗОШ І-ІІ ступенів

30. Черевач О.О. - В.Карашинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

31. Заброда Т.А. - В.Карашинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

32. Зозуля В.Л. - Борівське НВО

33. Васильчук Л.О. - Борівське НВО

34. Левченко Г.І. - Макарівський НВК (гімназія)

35. Колос Л.В. - Макарівський НВК (ліцей)

36. Коноваленко І.С. - Макарівський НВК (ліцей)

37. Шестак О.Г. - Ясногородське НВО

38. Лопата О.М. - Макарівський НВК (гімназія)

39. Тучемська С.Л. - Макарівський НВК (гімназія)

40. Негода О.О. - Макарівський НВК (гімназія)

41. Вавіло Л.М. - Макарівський НВК (ліцей)

Початок занять о 10:00, реєстрація 09:00-09:30!

З собою мати оригінал направлення на курси, завірений печаткою, та копію диплому!