Заняття обласної школи ППД вчителів математики!

30.10.2015 14:57

20 жовтня 2015 року відбулося заняття обласної школи передового педагогічного досвіду Гартфіль Олександри Романівни, Показій Антоніни Петрівни, вчителів математики Макарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей», вчителів-методистів, з проблеми «Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій на уроках математики» в 2015/2016 н.р., яке розпочалося вебінаром з теми «Створення інтерактивних модулів з математики за допомогою інтернет-ресурсу Learningapps»

Актуальність цього вебінару продиктована тим, що все більше вчителів використовують  у навчальному процесі електронні дидактичні матеріали. В сервісі Learningapps можна використовувати як готові інтерактивні вправи, так і створювати свої на основі шаблонів. Учасники вебінару активно включилися в роботу. Опитування  учасників за допомогою «Системи голосування» на початку вебінару показало, що тільки 13% з них вміють працювати в сервісі, 25% чули про нього, а 62% не знають про цей сервіс.

Більшу частину часу на вебінарі було відведено знайомству з типами вправ. Слухачі переглянули такі типи вправ: «Знайди пару», «Пазли», «Поділ на групи», «Вікторина», «Кросворди», «Перший мільйон» та отримали інструкцію по створенню власних інтерактивних вправ на основі шаблону. В кінці вебінару всі попрацювали з інструментом для сумісної роботи, а саме на Дошці оголошень написали свої враження від роботи з інтернет-ресурсом Learningapps. До наступного заняття слухачі мають виконати домашнє завдання:

•         Зареєструватися на https://learningapps.org/

•         Створити три інтерактивні вправи

Слухачі можуть ще раз переглянути запис вебінару за посиланням https://www.wiziq.com/online-class/3203885-створення-інтерактивних-модулів-за-допомогою-сервісу-learning-apps