Районний семінар вчителів трудового навчання!

18.03.2016 15:19

На базі Великокарашинської ЗОШ І-ІІІ ступенів 18 березня відбувся районний семінар вчителів трудового навчання. Свою роботу презентував вчитель трудового навчання Мельничук Валерій Володимирович. Він провів відкритий урок «Розробка та виготовлення творчого проекту «Сувенір-оберіг для воїнів АТО «Лелеки».

На уроці учні продемонстрували і теоретичні знання з проектування та практичні навички з виготовлення виробу. Учні 11 класу Кирик В., Хомко В., Панчук Д. працювали за токарними верстатами, виготовляли деталі до виробу «Лелеки».

В рамках семінару було проведено позакласний виховний захід «Людина для професії чи професія для людини», на якому заступник з виховної роботи Осипчук Л.В. та старший вчитель Гончаренко В.В. допомогли учням у виробленні стратегії оптимального вибору професії, який базується на поєднанні уподобань дітей, їх здібностей і потреб ринку праці.

Вчителі початкових класів підготували виставку робіт «Творимо прекрасне своїми руками», яка надзвичайно вразила присутніх на семінарі. Тому експромтом пройшов майстер-клас по виготовленні ляльок-оригамі.

В ході семінару також були розглянуті питання "Українські національні традиції в сучасному інтер'єрі" (вчитель Комарівського НВО - Примаченко Н.Т.) та "Сучасні інтерактивні технології на уроках трудового навчання" (вчитель Фасівської ЗОШ І-ІІ ст. - Міщук О.В.).