Про майстер-клас Буренко В.М., кандидата педагогічних наук, доцента кафедри методики мов і літератури Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Б.Грінченка

15.05.2018 14:12

На базі Макарівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей" 11 травня 2018 року відбувся майстер-клас Буренко В.М., кандидата педагогічних наук, доцента кафедри методики мов і літератури Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Б.Грінченка для вчителів англійської мови з теми "Реалізація компетентнісно орієнтованого підходу у навчанні англійської мови в умовах реформування Нової української школи".

Даний захід було підготовлено і проведено Т.М.Дзюбою, методистом районного методичного кабінету відділу освіти. Учителі отримали рекомендації щодо здійснення якісного навчання майбутніх першокласників у процесі реалізації Концепції Нової української школи.

В.М.Буренко презентувала підручники та робочі зошити для 1, 9 та 10 класів, які можуть обрати вчителі для роботи у новому навчальному році.

Через відсутність на заході не змогли отримати рекомендації та поповнити запас своїх знань педагоги навчальних закладів: Копилівської та Мотижинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Комарівського та Яблунівського НВО, Вільнянської ЗОШ І-ІІ ступенів.