Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури!

10.11.2015 15:19

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 2015/2016 навчального року!

7 клас

І місце - Затворницька Анастасія, учениця Макарівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей" (учитель Савенко С.М.)

ІІ місце - Орлюк Вікторія, учениця В.Карашинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Зубар М.П.)

ІІІ місце - Островська Марія, учениця Макарівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей" (учитель Савенко С.М.)

8 клас

І місце - Шевченко Марія, учениця Макарівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей" (учитель Матейчук О.В.)

ІІ місце - Дерев'янко Вікторія, учениця Ясногородського НВО (учитель Андрійко В.П.)

ІІІ місце - Несенчук Галина, учениця Яблунівської ЗОШ І-ІІ ступенів (учитель Антоненко Г.І.)

9 клас

І місце - Омельченко Таїсія, учениця Макарівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей" (учитель Дзюба Т.М.)

ІІ місце - Кириленко Дарина, учениця Макарівського НВК "ЗОШ І ступеня - районна гімназія" (учитель Глущенко Н.В.)

ІІІ місце - Савран Олександра, учениця Макарівського НВК "ЗОШ І ступеня - районна гімназія" (учитель Глущенко Н.В.)

10 клас 

І місце - Петренко Дарина, учениця Макарівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей" (учитель Дзюба Т.М.)

ІІ місце - Дубенко Альона, учениця Копилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Орлюк В.Ф.)

             Левицька Мирослава, учениця Ч.Слобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Василенко І.М.)

ІІІ місце - Куценко Юрій, учень Мотижинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Хижняк С.В.)

11 клас

І місце - Михайленко Ірина, учениця Королівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Зданович В.Г.)

ІІ місце - Лопата Мар'яна, учениця Ч.Слобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Шульга Н.М.)

ІІІ місце - Заяць Майя, учениця Новосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Коцюба О.М.)