Переможці ІІ (районного) етапу Всеуккраїнської учнівської олімпіади з іноземної мови!

17.11.2015 14:31

Переможці ІІ (районного) етапу Всеуккраїнської учнівської олімпіади з іноземної мови!

Англійська мова

8 клас

І місце - Робенко Катерина, учениця Макарівського НВК "ЗОШ І ступеня - районна гімназія" (учитель Дзюба В.С.)

ІІ місце - Єгорченко Марина, учениця В.Карашинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Гончаренко В.В.)

ІІІ місце - Кійченко Альона, учениця Бишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Кузьменко О.П.)

9 клас

І місце - Сторчова Вікторія, учениця Макарівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей" (учитель Лагодна В.В.)

ІІ місце - Сторчова Аліна, учениця Макарівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей" (учитель Лагодна В.В.)

ІІІ місце - Савран Олександра,  учениця Макарівського НВК "ЗОШ І ступеня - районна гімназія" (учитель Тивончук П.І.)

Рекомендовано на обласну олімпіаду Сторчову Вікторію, ученицю Макарівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей".

10 клас

І місце - Глущенко Даріна, учениця Макарівського НВК "ЗОШ І ступеня - районна гімназія" (учитель Тивончук П.І.)

ІІ місце - Апацький Владислав, учень В.Карашинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Палагеча Г.С.)

ІІІ місце - Аксьонов Олександр, учень Колонщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Богдан М.С.)

Рекомендовано на обласну олімпіаду Глущенко Даріну, ученицю Макарівського НВК "ЗОШ І ступеня - районна гімназія".

11 клас

І місце - Лопата Мар'яна, учениця Ч.Слобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Богдан З.Ф.)

ІІ місце - Миню Ольга, учениця Макарівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей" (учитель Мелашенко Н.В.)

ІІІ місце - Кравчук Анастасія, учениця Макарівського НВК "ЗОШ І ступеня - районна гімназія" (учитель Онищук В.О.)

Рекомендовано на обласну олімпіаду Лопату Мар'яну, ученицю Ч.Слобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Німецька мова

8 клас

І місце - Мітряшов Роман, учень Гружчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Реунова Г.В.)

ІІ місце - Знак Даша, учениця Липівського НВО (учитель Соболєва Н.М.)

ІІІ місце - Фещенко Роман, учень Мар'янівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Гончаренко В.М.)

9 клас

І місце - Волохонська Аліна, учениця Мар'янівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Гончаренко В.М.)

ІІ місце - Савчук Анна, учениця Липівського НВО (учитель Соболєва Н.М.)

Рекомендовано на обласну олімпіаду Волохонську Аліну, ученицю Мар'янівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 

10 клас 

І місце - Михальченко Вероніка, учениця Мар'янівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Гончаренко В.М.)

ІІ місце - Герасименко Руслан, учень Липівського НВО (учитель Соболєва В.М.)

Рекомендовано на обласну олімпіаду Михальченко Вероніку, ученицю Мар'янівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

11 клас

І місце - Волохонська Ганна, учениця Мар'янівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Гончаренко В.М.)

ІІ місце - Негреба Анастасія, учениця Липівського НВО (учитель Соболєва Н.М.)

Рекомендовано на обласну олімпіаду Волохонську Ганну, ученицю Мар'янівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Французька мова

8 клас

І місце - Вавілова Дарія, учениця Макарівського НВК "ЗОШ І ступеня - районна гімназія" (учитель Комаха А.В.)

ІІ місце - Сидоренко Роман, учень Макарівського НВК "ЗОШ І ступеня - районна гімназія" (учитель Комаха А.В.)

9 клас

І місце - Хомич Каріна, учениця Макарівського НВК "ЗОШ І ступеня - районна гімназія" (учитель Комаха А.В.)

ІІ місце - Левченко Володимир, учень Макарівського НВК "ЗОШ І ступеня - районна гімназія" (учитель Комаха А.В.)

Рекомендовано на обласну олімпіаду Хоми Каріну, ученицю Макарівського НВК "ЗОШ І ступеня - районна гімназія"