Майстер-клас учителів української мови та літератури!

11.02.2016 13:01

11 лютого 2016 року на базі Пашківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання майстер-класу вчителів української мови та літератури "Формування умінь і навичок виразного читання учнів з використанням інноваційних технологій в системі особистісно орієнтованого навчання" з теми: "Техніка мовлення як необхідна передумова словесної дії".

У майстер-класі взяли участь Т.М.Дзюба, методист РМК відділу освіти Макарівської райдержадміністрації, учителі української мови та літератури.

У ході заняття Н.П.Каштан ознайомила присутніх з інтонаційними засобами виразності читання; орфоепічними нормами сучасної української літературної мови. Учні 5-го класу розповіли про історію виникнення розділових знаків та зачитали вірші. Учителем Н.П.Каштан був показаний фрагмент уроку у 7-му класі про роль розділових знаків під час виразного читання.

На майстер-класі бли присутні гості: Г.О.Маковська, жителька с.Пашківка, яка заспівала власну пісню та прочитала поезію "Молитва" та гумореску П.Глазового; О.Заєць, виконавець автентичної пісні. У його виконанні прозвучало ряд творів.

 

Учасники майстер-класу відвідали шкільний музей народознавства.

На засідання майстер-класу не з'явилися вчителі Гружчанської та Лишнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.