Графік курсів підвищення кваліфікації 2016/2017 н.р.!

15.06.2016 09:52

Наголошуємо, що освітяни, які відряджаються на навчання, повинні мати при собі:

1)      Оригінал направлення на курси, завірений печаткою, в якому чітко вказуються:

- назва курсів,

-термін навчання,

-спеціальність та кваліфікаційна категорія, за програмою якої  проводитиметься навчання,

-додаткова спеціальність, за якою проходитиме навчання педагогічний працівник (у разі наявності такої). Якщо додаткова спеціальність здобуватметься за кошти фізичних осіб, про це також  вказується у направленні.

2) Копію диплому.

Наголошуємо на тому, що додаткову спеціальність можуть отримати педагоги, які навчаються на :

1.                          Курсах підвищення фахової кваліфікації директорів загальноосвітніх навчальних закладів, заступників директорів шкіл з НВР, НМР, виховної роботи, педагогів-організаторів, шкільних бібліотекарів та відповідних курсах підвищення фахової кваліфікації з певної  проблеми (слухачі мають змогу пройти підвищення кваліфікації за фахом).

2.                          Інтегрованихкурсах підвищення фахової кваліфікації з проблеми (див. графік відповідних курсів із зазначеними категоріями педагогічних працівників).

3.                          Курсах підвищення фахової кваліфікації за дистанційною формою навчання (основна спеціальність + 1-2 додаткові).

4.                          Курсах підвищення фахової кваліфікації  педагогічних працівників, які мають звання «вчитель-методист», «вихователь-методист»,  «керівник гуртка-методист», «практичний психолог-методист»(основна спеціальність + 1 додаткова).

Навчання за додатковою спеціальністю для педагогів на курсах за вказаними формами і технологіями буде організовуватися лише у випадку зазначення додаткової спеціальності у направленні.

Сподіваємося на розуміння й подальшу співпрацю!

Дистанційна форма.doc (45568)

Виїзні пролонговані курси.doc (32768)

Проблемно-тематичні.doc (80384)

Фахові.doc (44032)