До уваги вчителів іноземних мов!

18.04.2016 14:34

Інформація буде корисною всім вчителям, що готують учнів до державної підсумкової атестації з іноземних мов. 

Як відомо, державна підсумкова атестація з іноземних мов (11 клас) відбудеться 20 травня 2016 року за єдиними завданнями, підготовленими експертними групами та міжнародними організаціями. Тестові завдання державної підсумкової атестації відповідатимуть чинним Програмам з іноземних мов і будуть зорієнтовані на наступні рівні Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти:

рівень В1 – для загальноосвітніх навчальних закладів;

рівень B2 – для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов.

Про вимоги до проведення державної підсумкової атестації учнів можна прочитати в Наказі Міністерства освіти і науки України № 94 від 08.02.2016 року.

Зверніть увагу, що для випускників шкіл, які склали міжнародні іспити на знання іноземних мов у поточному році , отримані сертифікати будуть зараховані як державна підсумкова атестація, а у додаток до атестата буде виставлена оцінка 12 балів. Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів рівень сертифікату має бути від В1, а для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов – В2відповідно.

Які саме міжнародні сертифікати (дипломи) будуть братися до уваги?
– IELTS, TOEFL, Cambridge English Language Assessment, Pearson Test of English –англійська мова;
– Deutches Spraehdiplom (DSD), Osterreichisches Spraehdiplom Deutsch (ОЗВ), Goethe-Zertifikat В], Goethe-Zertifikat B2 – німецька мова;
– DELF/DALF – французька мова;
– DELE – іспанська мова.

Англійська мова
Нагадуємо, що ознайомитися з форматом, критеріями оцінювання ДПА з англійської мови, а також безкоштовно пройти інтерактивні тести рівнів В1 та В2можна на сайті www.dpa2016.com.ua 

Німецька мова
Безкоштовні матеріали для підготовки до ДПА з німецької мови, підготовлені за навчальними курсами видавництва Cornelsen:
Рівень B1:
– Prima B1 дивитися PDF Word
– Prüfungstraining B1 дивитися PDF Word
– Studio d B1 дивитися PDF Word
Рівень B2:
– Prima B2 дивитися PDF Word
– Studio d B2 дивитися PDF Word